Hakkımızda

Fizyo Kayseri Sağlıklı Yaşam Merkezi; bel, boyun, sırt ağrısı, sürekli ağrı, kasılma şikayeti olan ve günlük yaşam aktivitelerinde zorlanan kişilerin ağrısız yaşama geçmesi ve hayat kalitesini yükseltmek için Kayseri ilimizde uzman fizyoterapist Erkan KÜRNE tarafından kurulmuştur. 

Kayseri’de hizmet vermeye başladığımız 20 Nisan 2019 tarihinden bu yana merkezimize gelen birçok insanı sağlıklı ve ağrısız yaşama geçirmiş bulunmaktayız. 

‘Fizyo Kayseri Sağlıklı Yaşam Merkezi’  olarak biz; bel ve boyun fıtığı, fibromiyalji, duruş (postür) bozuklukları, bel, boyun ve sırt ağrısı için Manuel Terapi, MET Mobilizasyon ve GTOS Terapi hizmeti vermekteyiz. 

Manuel Terapi ve MET Mobilizasyon tekniklerine ilaveten kullandığımız yüksek  teknoloji ürünü GTOS Terapi cihazı sayesinde Kayserili hemşehrilerimizin ve çevre illerden merkezimize gelen misafirlerimizin memnuniyet oranını daha da üst seviyelere çıkartmış bulunmaktayız. Kurucumuz Fizyoterapist Erkan KÜRNE (Özgeçmiş)

2019

Fizyo Kayseri, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Fibromiyalji hastalarına bakmaktadır. GTOS terapi ve Manuel terapi yöntemlerini uygulamaktadır. Tüm Hakları Saklıdır. ® 2019